Пробајте, ќе бидете воодушевени: Домашен пијалок кој НАМАЛУВА килограми!

26 јануари, 2021
дома

Состојки:

1 диња
1 портокал, излупен
½ лажички ѓумбир во прав
¼ чаши афион во прав
½ чаши крем од кокос
½ чаши кокосова вода
¼ лажички куркума во прав

Фил:

¼ чаши кокосово брашно
1 портокал

Инструкции:

  1. Истурете ги сите состојки во сад, а потоа изблендирајте ги додека не добиете мазна структура.
  2. Истурете го пијалокот во чаша, прелијте го со кокосово брашно и украсете со парче портокал.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi