Пролетна салата: Брза и едноставна, совршена за формални прилики! (Рецепт)

9 март, 2021
243821_img-4366_ls

Состојки:

100 гр шунка

1 свежа краставица

150 гр бадеми

500 гр кисела павлака

500 гр. Фета сирење

100 гр обично сирење

200 гр пушено бело месо

Сол бибер

250 г Мајонез

Подготовка: Ставете ги сите состојки и добро измешајте. Зачинете по вкус. Украсете по желба. Пријатно јадење!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris