Рецепт на денот! Совршена пица во тортиља! (ВИДЕО)

10 февруари, 2021
479478627

Рецепт на денот! Немате многу време, а многу ви се јаде пица? Брзо е и лесно, не вреди да се дискутира за вкусот! Совршена пица во тортиља!

Земете мала огноотпорна чинија, ставете тортиља во неа, а можеби и две, а потоа додадете сè што оди со пицата или едноставно она што ви се допаѓа: печеница, шунка, сирење, спанаќ, јајца, домат… Посипете со маслиново масло!

Ставете го во рерна да се пече и вашиот појадок или вечера е подготвен!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi