Утринско смути за здрав почеток на денот

7 февруари, 2021
Fresh organic yellow smoothie with banana, apple, mango, pear, p

Појадокот е многу важен дел од денот. Важно е да не го прескокнувате а честопати немаме доволно време во утринската брзање. Овој побрз рецепт можете да го направите ден претходно, за да го однесете на работа.

Потребно е:

1 јаболко
1 банана
2 дцл млеко
1 дцл јогурт или грчки јогурт (кои можете да ги најдете на секој пазар)
1 лажица мед

Можете исто така да додадете снегулки по желба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi