ЗАПЕЧЕНО СИРЕЊЕ КОЕ Е СОВРШЕН ЛЕТЕН СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Одличен и лесен оброк!

8 јуни, 2021
251529_grilovanisir_ls

Состојки:

сирење фета 700 гр
маслиново масло 4 лажици
лук 1 чешне
сецкан рузмарин 1 лажиче
шери домати

Како да се подготви:

Измешајте маслиново масло со пире од лук и рузмарин. Ставете го сирењето на фолијата, прелијте со масло, па врз неа ставете ги преполовените цреши домати. Затворете ја фолијата, а потоа печете 20 минути на 200 степени. Отворете ја фолијата и печете уште пет минути.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi