Ѝ ИСПРАЌА ЦВЕЌЕ, Ѝ ПИШУВА ПИСМА: Славниот глумец се обидува да ја освои Анџелина Џоли

30 мај, 2021
profimedia-0236626884

Познатиот актер Џони Деп наводно е сериозен во намерата да ја освои Анџелина Џоли затоа што смета дека тие се совршени едни за други. Пред неколку години тие работеа заедно на филмот „The Tourist“ и оттогаш Деп навистина не ја заборавил. Новото издание на Globe пишува дека Деп е решен да ја освои, бидејќи и двајцата се слободни.

Извор за таблоидот изјавил дека Деп тајно флертувал со Џоли испраќајќи ѝ цвеќиња и пишувајќи електронска пошта, и наводно решил да ги среди проблемите со алкохолот и да се посвети на физичкиот изглед затоа што сметал дека тие предмети може да и пречат на Анџелина. „Џони отворено рече дека една од неговите најголеми желби е да биде со Анџелина. Никогаш не се откажува од љубовта. Тој е неверојатно пребирлив овие денови и тоа е една голема работа што ја споделува со Енџи“, рече изворот, додавајќи дека Деп е подготвен да помине низ големи промени, само за да биде со неа.

Сепак, Анџелина пред неколку месеци за Вог откри дека раните од разводот со Пит се уште се свежи и дека таа само сака да ужива со своите деца, а Деп, од друга страна, се бореше многу околу неговата неодамнешна битка за развод против сопругата Амбер Херд. „Енџи и Џони имаат многу лузни, поради што многу нивни заеднички пријатели сметаат дека би биле совршени едни за други“, рече изворот.

johnny depp

Да потсетиме, пред пет години, Џоли поднесе барање за развод од Бред Пит, и токму од тој ден нивната правна битка околу старателството над нивните пет деца, 17-годишниот Пакс, 16-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12-годишни близнаци.Вивиен и Нокс. Заедно со нив, тие имаат и 19-годишен Медокс кој е возрасен, така што тој не е вклучен во оваа семејна драма – барем не законски.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi