„БРИТНИ СПИРС ЗАТВОРЕНА ВО СОПСТВЕНИОТ ДОМ?“ Се појави приватна снимка од пејачката кој објаснува сѐ!

20 април, 2021
profimedia-0606182000

Имено, според обожавателите, Бритни Спирс наводно е затворена во нејзиниот дом, каде нејзиниот татко се грижи за секој сегмент од нејзиниот живот, кој не само што ги контролира нејзините финансии, туку и кога оди на прошетки и слично.

Кога беше снимен документарец за сето ова, Бритни објави на социјалните мрежи и рече дека е во депресија со недели поради она што имала можност да го види.

„Целиот мој живот отсекогаш бил под лупа, предмет на разни шпекулации и осудувања. Многу е тешко да му верувате на светот и да му ги покажете своите слабости, кога за возврат добивате навреди и осуди, но и понижувања од страна на медиумите, и порано и сега. Не го гледав документарниот филм, но од клиповите што ги видов, морам да кажам дека се чувствував засрамена поради начинот на кој ме претставија. Плачев со недели поради тоа, па дури и сега понекогаш пролевам солза“ – рече Бритни, додавајќи дека наоѓа утеха во танцувањето, но бидејќи сето ова влезе во форма на текст, многумина беа убедени дека го напишал нејзиниот татко наместо неа.

„Сосема сум добро. Јас сум многу среќна. Имам прекрасен дом и деца. Моментално се повлекувам од медиумите затоа што уживам во времето што го поминувам далеку од сите“ – рече пејачката во видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi