Хари размислува за нов потег кој би можел да го разбесни кралското семејство, а се сомнева дека ќе го искористи и раѓањето на неговата ќерка како изговор!

29 април, 2021
4zbLuwr7UbimS6kiEBtMwn

Принцот Хари планираше да се врати во Велика Британија во јуни за да го открие споменикот на неговата покојна мајка Дијана, кој ќе биде откриен на 20-годишнината од нејзината трагична смрт, но се чини дека ги сменил плановите.

Поради многу студениот пречек на неговото семејство кога тој дојде во Лондон по повеќе од една година за погребот на неговиот дедо принцот Филип, Хари размислува да ја прескокне церемонијата посветена на неговата мајка и да остане во САД со сопругата Меган Маркл и нивниот син Арчи, откри експертот за кралско семејство Расел Мајерс.

„Тој беше шокиран од односот на кралското семејство кон него“, рече Мајерс за британскиот talkRADIO, меѓу другите. Тој додаде дека принцот може да го искористи раѓањето на неговата ќерка, која треба да се роди на лето, како изговор за неговото отсуство од важниот настан.

„Дознав дека некои членови на семејството воопшто не сакале да разговараат со него на погребот на неговиот дедо“, открил експертот, кој исто така е сигурен дека братот на Хари, принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт не се меѓу нив.

Prince Harry and Meghan Markle Could Get Officially Cut From the Royal  Family | InStyle

Се пишува дека Хари се смирил со неговиот брат по погребот на нивниот дедо, а фотографиите од нивниот интимен разговор го обиколија светот.

Сепак, до медиумите протекоа информации дека Хари не успеал да ги изедначи односите со неговиот татко принцот Чарлс, кој дури и по неговото емотивно писмо не му прости за скандалозното интервју со Опра Винфри во кое тој и Меган дадоа многу шокантни детали за кралскиот семејство.

Will Prince Harry & Meghan Markle Be 'Ditched' By Royal Family?

За време на неговата последна посета на Велика Британија, исто така се зборуваше дека тој планира да го продолжи престојот за да остане за да го прослави роденденот на неговата баба кралицата Елизабета, но Хари полета порано назад во САД.

Принцот можеше да биде спречен да замине во Лондон со своите нови работни места, кои ги најде по одрекувањето од кралскиот статус, а на една од нив неодамна беше унапреден, поради што неочекувано стана предмет на потсмев.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris