Музички времеплов: Како изгледаше првиот настап на Тамара Тодевска, пред 30 години

9 март, 2021
tamara todevska prv nastap

На само 6 години, Тамара го имала првиот јавен настап.

Тодевска денес е еден од најдобрите вокали во Македонија, со успешна кариера зад себе, а и пред себе.

Во далечната 1991 години, на „Макфест“, како придружен вокал за песната „Љубов“ на сестрите Маријана и Росана, Тамара за прв пат стапнува на сцената.

Кога ќе ја видите веданш ќе сфатите дека станува збор за неа.
Погледнете колку била преслатка и шармантна:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris