НЕ Е ЖИВОТОТ ЕДЕН МАЖ: Неда Украден проговори за за ЉУБОВТА, па даде совет кој сите треба да го запомнат!

23 мај, 2021
280741_neda-ukraden02_ff

Пејачката Неда Украден го искажа своето мислење за кавгите, и зборуваше за љубовта.

„Кога некое лице доаѓа во некои зрели години, тие сфаќаат дека многу од овие работи се многу релативни, предизвикуваат да се карате и да бидете нервозни … Сега го имаше и тој еден страшен врвен страв и грижа – короната, која ги релативизираше сите други глупости за кои треба да да се грижите. Значи, ваш приоритет е да имате здрави членови на семејството и себе“ – рече Неда.

„Јас сум таа што страшно сака да кажува „Те сакам“. Зборувам со ќерка ми, зборувам со внуците“ – открива пејачката и додава:

„Никогаш не сум била без љубов и сега сум во фаза дека важи само љубовта. Сè друго, недоразбирања, тоа зборување на празно, појаснување, немам што да разјаснам … Многумина мислат дека ќе ги сменам или тие ќе ме сменат, не, ако не работи на почетокот, да продолжиме понатаму, збогум, не треба да губиме време. Ова е мојот свет за младите, а исто така и за позрелите … Ниту животот е една жена, ниту еден маж. Зошто да се удави и да се задуши некого, животот е навистина убав и скапоцен“ – заклучува пејачката во шоуто „Magazine In“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi