САША ПОПОВИЌ ГИ НАПУШТА ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД! Донесе конечна одлука, а ова е причината!

7 септември, 2021
sasa-popovic

Откри што одлучил, како и дали останува во фирмата.

Започна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, а Светлана Цеца Ражнатовиќ седна во столчето на Јелена Карлеуша.

Цеца се појави на снимањето на првата епизода со длабоко деколте и ги воодушеви сите, а Саша Поповиќ откри дека се повлекува од шоубизнисот.

На денешната средба со новинарите, тој откри дека следната година ќе ја напушти улогата на водител во ова шоу, но не и „Гранд“.

„Ова е моја последна година во која имам обврска да ги водам „Ѕвездите на Гранд “… Ова е договор што го потпишав во 2017 година и се обврзав дека ќе го водам„ Гранд “, поточно„ Ѕвездите на Гранд“ до јуни 2022 година“ рече Саша Поповиќ и додаде:

“Мојот договор со „Гранд” истекува за една година, а потоа одам да уживам на некоја плажа, а не да одам на аудиции за „Ѕвездите на Гранд“ на седумдесетгодишна возраст. Што се однесува до доаѓањето на Цеца, сигурно нема да профитираме од тоа, бидејќи нашата гледаност зависи исклучиво од квалитетот на шоуто”, додаде и дека и понатаму ќе остане во фирмата, но повеќе нема да го води шоуто:

„Ќе останам во фирмата, можам да организирам се, но не можам да водам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi