Тамара ги доби резултатите од корона-тестот, а сега кажа и од кого можеби се заразила

11 март, 2021
tamara korona

Изминативе неколку дена Тамара Тодевска се дружеше со своите фанови на Инстаграм кои и поставуваа прашања а таа одговараше, па откри и дека не се чувствува добро и дека има сиптоми на коронавирусот, а сега стигна и резултатот и потвдри дека е позитивна.

Пред неколку дена на прашање „Како си?„ Тодевска одговори: „Не сум добро, фала на прашање, имам корона симптоми, чекам резултат и така..“ , за потоа да ги објави и резултатите од тестот кој покажа дека е позитивна.

Таа сега на својот профил откри и од кого можеби се заразила или пак тој се зарзил од неа.

„Или јас од Тамара или она од мене, нема трето“ напиша нејзиниот фотограф и пријател Мартин Трајановски, кој исто така е позитивен на Ковид 19, а Тамара ја сподели неговата објава.

Веќе е јасно дека коронавирусот не бира и дека секој може да се зарази, па затоа и на двајцата им посакуваме побрзо да оздрават!

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris