20 години по Хајди Клум, нејзината ќерка на насловна страница на истото списание: Изгледа како кукла!

13 април, 2021
хајди и лени

Ќерката на Хајди Клум (47), Лени Клум (16) е фотографирана за насловната страница на списанието „Гламур Германија“, 20 години по познатата мајка која во тоа време ја красеше насловната страница.

Лени рече дека долго време сакала да се фотографира за споменатото списание, но дека нејзината мајка претходно не го дозволила тоа.

„Сега конечно можам да се занимавам со манекенство и многу сум возбудена поради тоа“- рече Лени и истакна дека ѝ е чест да се најде на насловната страница на списанието на чија прва насловна беше нејзината мајка.

„Хајди секако е горда“, „Лени е убава како ангел“, „Каква мајка таква ќерка, Лени е убава“, „Лени ќе ја наследи Хајди, а можеби и ќе биде поуспешен од неа“, „Лени е нереално убава, буквално изгледа како кукла “, се некои од коментарите на насловната на Лени.

Лени тргна по стапките на својата славна мајка, правејќи се повеќе кампањи, а Хајди и Лени неодамна заедно ја „украсија“ насловната страница на магазинот Вог. На наследничката на Хајди ѝ предвидуваат блескава кариера, а поради нејзината нереална убавина таа „се заканува“ дека ќе ја надмине славата на нејзината мајка.

Инаку, Хајди се омажи за италијанскиот бизнисмен Флавио Бриаторе, со кого раскина кратко откако дозна дека е бремена, а ја израсна пејачот Сил.

Манекенката има уште три деца, Хенри (15), Јохан (14) и Лу (11), кои ги имаше со пејачот Сил (57), со кого беше во брак од 2005 до 2014 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi