60 000 ЛАЈКОВИ ЗА неколку минути? Бујното деколте на Селма Хајек ги запали социјалните мрежи, актерката изгледа неверојатно во шестата деценија од животот (ФОТО)

21 март, 2021
selma_1000x0

Не престанува да ги радува своите следбеници објавувајќи нови фотографии од потоплите краеви.

По неколку фотографии од летото, Салма Хајек (54) повторно ги воодушеви своите следбеници објавувајќи нова фотографија од потоплите краеви.

Имено, актерката се соблече во едноделен костим за капење и позираше покрај базенот, а фотографијата собра скоро 60.000 лајкови за помалку од 20 минути.

Нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа нејзината фигура, но и нејзините бујни гради.

„Тоа, кралице“, „Ова е прекрасно“, „Леле“, „Оган“, беа само некои од нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris