63-ТИОТ РОДЕНДЕН НА МАДОНА: Објави бизарни фотографии кои сите ги коментираат

19 август, 2021
237023787_361951282247626_6900654037241455713_n

Мадона го прослави својот 63 -ти роденден во Италија, каде дојде со приватен авион.

Таа пристигна со своите шест деца: ќерките Лурдс, Мерси Џејмс и близнаците Естер и Стела и синовите Роко и Дејвид. Со нив беше 36-годишното момче на Мадона, танчерот Ахламалик Вилијамс.

Madonna wears lavish crown as she celebrates 63rd birthday with her six  kids in Italy

Пејачката се пресоблече неколку пати во текот на вечерта, а фустанот на Версаче ги привлече погледите на светските и домашните медиуми. Целата прослава беше во знакот на крстовите, а исто така и нејзината славеничка, златна торта.

  • Под магија на Византиската империја – напиша пејачката во описот на фотографиите.

Во коментарите под објавата, нејзиниот роденден го честитаа бројни обожаватели, меѓу кои и познати пријатели како Донатела Версаче и Кели Рајп.

Madonna

Некои обожаватели негодуваа што таа беше видена како пуши на видеото, но други побрзаа да ја одбранат, тврдејќи дека таа е „возрасна жена која може да прави што сака“. Покрај тоа, на повеќето видеа се гледа како таа лиже сладолед, се под објаснување дека се работи за „вежба на јазик“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi