А-РОД ПАДНА ВО ЗАБОРАВ? Џенифер веќе ја поврзуваат со четворица славни мажи

23 април, 2021
а род падна во заборав

Дали Џенифер е навистина подготвена да продолжи понатаму?

Само пред неколку дена, Џенифер Лопез и Алекс Родригез официјално дадоа соопштение и потврдија дека на нивната четиригодишна врска е завршена. ‘Сфативме дека сме подобри пријатели и се радуваме што и понатаму ќе бидеме. Ќе продолжиме да соработуваме и да се поддржуваме еден со друг во заедничките работи и проекти “- стои во заедничкото соопштение на 51-годишната латино дива и атлетичарот, кој е шест години помлад. Ако ги прашате американските таблоиди, не е рано да одите чекор подалеку. Подолу ви донесуваме четворица мажи со кои Jенифер е веќе ја поврзуваат – во љубовна смисла.

СТАРА ЉУБОВ МАРК

Наскоро по раскинувањето, почнаа да се шират гласини за нејзиниот поранешен сопруг, со кого има две деца, Марк Ентони. Како што истакна магазинот „Нова идеја“, раскинувањето наводно се случило откако Џенифер разговарала со нејзиниот поранешен. „Марк не можеше да го поднесе Алекс, тој не веруваше дека е вистинскиот за Џенифер“, опиша изворот. Потоа веднаш почна да се шушка дека постои можност на ,,поранешниот” да му се даде втора шанса .

ФАТАЛНИОТ БРЕД

Ниту фаталниот Бред Пит не можеше да се извлече од оваа приказна. Веројатно еден од најпосакуваните ергени во Холивуд го привлече вниманието на Џенифер – вака звучеше насловот на текст на веќе споменатото списание. Бидејќи тие не откриваат никакви детали, се верува дека ова е само една од желбите на фановите кои го следат ова дуо. Имено, и Џенифер и Бред немаат среќа во љубовта, барем како што покажаа нивните досегашни приказни.

jlo i brad pitt

САМО ,,СЛУЖБЕНО” СО ЛЕНИ

Додека се одвиваше вистинската драма помеѓу Алекс и Џеј Ло, Лени Кравиц, со кого пејачката и актерка работи на филмот „Свадба на пушка“, го најде своето место среде сè. Според написите во американското списание „Во допир“, меѓу нив започнало да се раѓа нешто повеќе. Токму кога се веруваше дека се случи искра, Алекс пристигна во Доминиканската Република, во надеж дека ќе ја среди својата врска со неговата поранешна свршеница. Според сите сметки, тие не успеаја, а Лени и Џенифер сега имаат шанса да го продлабочат своето пријателство.Lenny Kravitz

ТАНЦ СО ЧАНИН

Дали има жена која барем еднаш не помисли дека Чанинг е секси? Дефинитивно за тоа е заслужен проектот Маџик Мајк, во кој Чанинг се соблекува и танцува. Според написите на веќе споменатите медиуми, актерот, кој до неодамна беше со пејачката Џеси Џеј, фрли око на 51-годишната Ло . ‘Додека и двајцата беа на слобода, тие се сретнаа на црвениот тепих. Од авионот се гледаа погледи и искри. Се шпекулира дека наскоро би можеле да работат заедно на нов проект за танцување, за кој сè уште не се знае многу.

jlo i channing

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris