Аделина Тахири покажа со што располага – Во мини бикини на плажа изгледа како „милион долари“

15 јуни, 2021
adelina

Албанската пејачка Аделина Тахири важи за една од најпопуларните жени во Македонија, а многумина за неа велат дека е најзгодната мајка на естрадата, откако пред неколку години го роди својот син Јон. Деновиве таа го разгоди социјалните мрежи со фотографии на кои покажува како го поминува времето на плажа во Турција.

Имено Аделина Тахири секојдневно објавува жешки фотографии од плажа во различно бикини, и покажува со што располага, а веруваме сите би се согласиле дека изгледа како милион долари.

Аделина пожешка и од песокот!

Кај пејачката преовладува природната убавина и таа не се плаши да сподели фотографии кои се без шминка, а и никогаш не ги фотошопира фотографиите и деловите од своето тело како што многумина жени од естрадата знаат да направат честопати.

Преземено од skopje24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi