АДРИАНА ЛИМА Е МНОГУ ТАЖНА: „Заради короната, не можам да ја видам ЉУБОВТА НА МОЈОТ ЖИВОТ цела година …“

8 февруари, 2021
ани

Убавицата ги потресе сите со своите емотивни зборови..


Познат топ модел и ангел на Викторија – Адријана Лима ги допре своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со нов пост.

Неповолната епидемиолошка состојба негираше поранешната српска снаа да биде со личноста што таа многу ја сака.

Adriana Lima

Поради короната, не можам да се вратам во Бразил една година за да ја видам љубовта на мојот живот – баба ми Јулија. Таа во април ќе наполни 103 години. Ми недостасува – истакна Лима, а нејзината објава предизвика масовни реакции.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi