Адвокат бара итно СУСПЕНДИРАЊЕ на Џејми Спирс: Бритни е здравствено загрозена, а агонијата продолжува

7 август, 2021
323916_britnispirszprofimedia0368397230_ff

Загрижувачката ситуација во врска со животот на поп -sвездата Бритни Спирс не се смирува, а нејзиниот нов адвокат Метју Розенгарт бара суспензија на одлуката Џејми Спирс да биде чувар на неговата наследничка.

Исповедта пред надлежните органи не донесе напредок кај пејачката, па борбите продолжија, а како што истакнува Метју, Бритни не се чувствува добро.

“Емоционалното здравје и благосостојба на г-ѓа Спирс мора да бидат и се најважната грижа. Сите засегнати страни се согласуваат дека постојаното присуство на г-дин Спирс како старател е спротивно на најдобрите интереси, здравје и благосостојба на г-ѓа Спирс. Неговата барем моментална суспензија е итна во овој случај “. – рече Розенгрант, која истакна дека пејачката страда од несоница и ментално растројство, што може да биде фатално во наредниот период.

Публиката е многу загрижена и се обидува на секој начин да поднесе жалба, така што соединети можат да и помогнат на музичката дива.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi