АЛЕКС РОДРИГЕЗ Ѝ СЕ ОДМАЗДУВА НА ЏЕЈ ЛО? Фатен со бившата девојка, се шушка дека се во врска!

26 јуни, 2021
Aleks-Rodrigez-0615513886

Американските медиуми деновиве внимателно го следат љубовниот живот на Алекс Родригез, со кого Џеј Ло раскина само две недели пред да биде фатена за прв пат со Бен Афлек.

Поранешниот бејзбол играч неодамна беше виден како излегува од зградата на актерката Кети Холмс, по што почнаа да кружат гласини дека се во врска. Сепак, ПР на холивудската актерка објави дека не го познава Алекс Родригез и наскоро се појавија нови озборувања за неговиот љубовен живот, и тоа какви.

Според Page Six, Алекс е фатен во друштво на телевизискиот продуцент Линдзи Шукас на нејзината роденденска забава во саботата. Двајцата беа снимени заедно како седат на интимен собир во една градина, а веднаш се појавија гласини дека меѓу нив има повеќе од пријателство.

aleks rodrigez izlazi iz zgrade

За да бидат работите уште поинтересни, Линдзи е поранешна девојка на Бен Афлек и прва со која официјално беше во врска откако се разведе од Џенифер Гарнер. ПР тимот на Родригез негираше дека спортистот и продуцентот биле во врска.

“Таму нема ништо. Тие се пријатели веќе 15 години”, рече ПР на Алекс и времето ќе покаже дали е тоа вистина.

lindzi sukas i ben aflek dok su bili u vezi

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi