АЛЕКС РОДРИГЕЗ Ѝ СЕ ВРАТИ НА БИВШАТА СОПРУГА? „Таа е единствената што вистински сака“

8 мај, 2021
Alex-Rodriguez-and-Cynthia-Scurtis-1024x759

Од кога заврши нивната љубовна врска, поранешните свршеници, 51-годишната латино дива Џенифер Лопез и шест години помладиот пензиониран бејзбол играч Алекс Родригез не престанаа да ги полнат медиумските колумни со нивната интригантна врска и американските медиуми сега пишуваат дека Алекс никогаш никогаш не ја заборавил целосно својата поранешна сопруга Синтија Скуртис.

Со Синтија Скуртис застана пред олтарот во 2002 година и имаа две ќерки Ела и Наташа, но тие се разведоа кога Синтија ги потпиша документите во 2008 година. Како причина за разводот, Скуртис го наведе неговото емоционално напуштање на децата и неа. Таа исто така додаде дека бракот е неповратно раскинат поради вонбрачна врска на Алекс. И покрај ова, двајцата останаа многу блиски по разводот, а некои извори наведуваат дека се премногу блиски. Иако Синтија има сопруг, Алекс и таа неодамна присуствуваа на еден настан заедно, и извори кои присуствуваа на истиот изјавуваат дека хемијата меѓу нив е непобитна.

„Тој сфати дека не може да сака друга жена како поранешната сопруга и и го рече тоа. И покрај тоа што е омажена, таа не може да не чувствува нешто за Алекс. Некои дури велат дека двајцата се во тајна врска и дека таа ќе го напушти сопругот за нејзиниот поранешен сопруг. Таа е дефинитивно единствената жена што вистински ја сака “, изјави извор за списанието„ Пипл “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi