Алекс Родригез од Лондон ги замоли обожавателите: „Разговарајате со мене“

13 мај, 2021
Screenshot_1

Поранешниот партнер на латино дивата замина во Велика Британија среде медиумското лудило откако се дозна дека Лопез се гледа со старо-новото момче Бен Афлек

Алекс Родригез, поранешен бејзбол играч, се стекна со светска слава во моментот кога негова девојка стана Џенифер Лопез. Латино дивата и А-Род неодамна ја раскинаа својата двегодишна веридба, а набргу потоа се појавија шпекулации дека неговата бивша веќе пронашла ново момче. Поточно, таа му се врати на старото со кое беше пред 17 години. Познато е дека тоа е Бен Афлек, со кого исто така беше свршена и со кого интензивно се гледа последните денови.

Родригез, изјави неименуван извор, бил шокиран од информацијата, но официјално не го коментирал целиот случај. Сепак, тој сподели фотографии со своите фанови на Instagram со повик од Лондон. „Што најмногу ми одговара? Деловен или коктел изглед? Разговарајте со мене“, напиша А-Род под фотографиите направени на улиците во Лондон.

Ниту Џенифер ниту Бен се уште не ги потврдија шпекулациите за нивната повторно разгорена љубов, но судејќи според папарацо фотографиите, тие секој слободен момент го поминуваат заедно. „Одлична ѝ е со Бен. Таа е среќна и ужива да поминува време со него. Двајцата имаат силна врска. Сè беше брзо и интензивно, но Џенифер е среќна “, изјави извор близок до парот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi