Алекс Родригез замина во Доминиканската Република за да се види со Џенифер Лопез среде раскинувањето на нивната врска!

16 март, 2021
Screenshot_1

Несудениот сопруг на Џенифер Лопез, Алекс Родригез, скокна во авион за да ја посети пејачката и актерка во Доминиканската Република, откако порталот Page Six ексклузивно откри дека парот раскинал.

„Среќен понеделник. Нова недела. Нов ден. Ајде да одиме напред“, напиша Алекс на „Instagram Story“, прикажувајќи го океанот и ја означи Џенифер.

Да потсетиме, Лопез е во Доминиканската Република каде го снима својот нов филм „Shotgun Wedding“, а во петокот Page Six откри дека врската на славната двојка е при крај и дека работеле на поделба на имотот во последните неколку недели.

Сепак, во саботата, парот издаде изјава во која се вели дека само „решаваат некои работи“, а Алекс одлета во Доминиканската Република да ја посети Џенифер Лопез по извештајот на Page Six за нивната разделба.

Извори за овој портал изјавија дека Џен и Алекс ја поминале целата ноќ во разговор по извештајот на Page Six дека парот се обидувал да ги среди работите, и покрај тоа што не било јасно дали тоа значи да останат заедно.

„Тие се подготвуваа да им кажат на своите деца за нивната разделба во петокот“, изјавија извори блиски до парот исклучиво за Page Six. Имено, Лопез дели дванаесетгодишни близнаци Ема и Макс со својот поранешен сопруг Марко Ентони, додека Родригез е татко на двете ќерки Наташа и Ел, кои ги доби со неговата поранешна Синтија Скуртис.

Извор, исто така, рече за парот за време на викендот:„ Тие не биле заедно последните две недели и не биле добро последните неколку дена… Имаат некои луди проблеми“.

„Може ли да се предомислам?“, Прашува Page Six, кој гордо тврди дека е одговорен за повторно поврзување на славната двојка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris