Џорџ Клуни повторно станува татко во СЕДМАТАТА деценија од животот!

30 јули, 2021
316191_profimedia0346210887_ff

Еден од најголемите холивудски заводници и неговата убава и успешна сопруга, Џорџ и Амал Клуни, очекуваат дете, а се наведува дека повторно се близнаци!

Џорџи Амал Клуни го очекуваат своето трето (а можеби и четврто) дете, пишуваат странските медиуми.

Холивудската sвезда (60) и адвокатката за човекови права (43) станаа родители на близнаците Александар и Ела пред 4 години, а сега се пишува дека очекуваат ново бебе. Интересно, се наведува дека повторно се близнаци!

– Се шпекулира дека повторно очекуваат близнаци. Амал го помина првото тромесечие, бременоста е веќе на повидок, па наскоро сите ќе дознаат – рекол изворот за американскиот ОК.

Извор близок до парот наведува дека нивните блиски пријатели веќе знаат, и дека им организирале интимна вечера во близина на нивната вила во Италија, а потоа им ја кажале добрата вест.

– Џорџе толку возбуден, едвај чека да им каже на сите. Тој е многу горд и Амал блеска.

– Ова го сакаа Џорџи Амал толку долго, но нема гаранција на нејзината возраст. Џорџотсекогаш велеше дека сака повеќе деца, па ако се близнаци, тоа би било идеално за нив – додаде тој.

Покрај тоа, се наведува дека малата Ела и Александар се многу возбудени затоа што ќе станат „поголеми брат и сестра“ на нов член на семејството.

Да потсетиме, Амал Клуни дури неодамна беше фотографирана во јавност по многу месеци, а долго време се шпекулираше зошто целосно се повлече од јавниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi