Американците се налутија на Џастин Тимберлејк: Никој не сака да го види после ОВА! Стариот грев излезе на виделина!

11 февруари, 2021
амер

Корисниците на Твитер се лути на пејачот Џастин Тимберлејк (40), откако го погледнаа новиот документарец за Бритни Спирс, а сега бараат пејачот да и се извини на Бритни, но и на пејачката Џенет Џексон за – јавно понижување!

Гореспоменатиот документарец „Рамка на Бритни Спирс“ раскажува за тригодишна врска помеѓу Џастин и Бритни во раните 2000-ти, а во тие сегменти Тимберлејк е претставен како негативец.

На пример, филмот прикажува снимка од радио емисија во која Џастин зборува за нивниот сексуален живот, додека на Бритни очигледно и е непријатно.

Во исто време, медиумите беа сурови кон пејачката, срамејќи ја на секој чекор. Компилација од вакви непријатни ситуации направи еден нејзин обожавател.

“Ако не го сакате Џастин Тимберлејк, ќе го мразите по овој документарец. Признавам дека има добра музика, што не може да се каже за неговиот лик”, е еден од твитовите на споменатата мрежа.

Додека медиумите директно и индиректно ја претставуваа Бритни како девојка со лесен морал, Џастин беше одличен за тоа време, што пејачот го искористи за да ја развие својата соло кариера.

Иако не е познато дали Џастин „профитирал“ од нивното раскинување, Бритни секако не, бидејќи нејзиниот имиџ (поп принцеза) по раскинувањето целосно се сруши, како и менталното здравје.

„Луѓето ја третираа како курва од средно училиште, додека него го гледаа како sвезда“, рече критичарот на Њујорк Тајмс, Весли Морис во документарниот филм.

Иако изгледа дека Бритни не му пречи на Џастин, многу нејзини обожаватели се лути на двојните аршини и бараат од пејачот јавно да се извини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi