Антониа Гиговска го спои неспоивото: Девојки, дали би облекле нешто вакво? (фото)

9 април, 2021
antonija gigovska

 Младата македонска поп пејачка Антониа Гиговска изминатиот период комплетно се трансформираше. Таа реши да го смени својот животен стил кога е во прашање исхраната и физичката активност, а резултатот е неверојатен.

Имено, Антониа неодамна кога гостуваше во емисијата „Живот со стил“ откри дека ослабела 21 килограм.

Сега, со сосема поинаква фигура, таа може послободно да експериментира со гардеробата, а на Инстаграм деновиве покажа смели модни комбинации кои ги носи, спортко-шик, помалку ексцентрично, но одлилно и прилега.

На едната комбинација носи тренерки и бели чизми со високи потпетици, а на дргата спортско здолниште комбинирано со сако, топ и салонки со високи бели чорапи.

Некои од следбениците коментираа дали е сериозна за изборот, а други пак и поласкаа.

Инаку, на секоја своја нова модна фотографија, Антониа добива понуди за соработка со одредени етикети, односно да биде нивен модел за реклама.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris