Антониа Гиговска му кажа добредојде на летото – Ослабе 21 килограм, па се соблече во костим за капење

4 мај, 2021
gigovska oslabe

Секоја чест за новата форма!

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска изминатиот период се фрли на здрав начин на исхрана и физичка активност и дојде до посакуваниот резултат – својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија.

Иако се уште не е лето, Антониа ја отвори летната сезона. Имено, пејачката изминатиот период беше на патување во Анталија и го искористи времето да ужива и да ги полни батериите.

Меѓутоа, пејачката освен тоа уште уживаше под зраците на сонцето, првпат откако драстично ослабе се соблече во бикини и ја покажа својата завидна фигура.

Имено, таа позираше во костим за капење, а според приложнето Антониа изгледа никогаш подобро.

Под објавата доби еден куп позитивни коментари, а дали Гиговска и понатаму ќе продолжи да слабее или веќе е задоволна од овој изглед, останува да следиме.

Преземено од ubavinaizdravje.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi