Антониа Гиговска по теркот на Лејди Гага – Повторно ја обои косата во розово!

19 март, 2021
antonia rozova

Познавачите на модата добро знаат дека периодов е доста актиелна впечатливата боја на коса во розова, виолетова, тиркизна нијанса, а Антониа Гиговска по вторпат одлучи да ја обои својата долга коса во бебешко розова.

На прв поглед мора да признаете дека наликува на светски познатата Лејди Гага, барем со ваквата коса.

Како ви се допаѓа Антониа по последниот стилски крик?

Преземено од ubavinaizdravje.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris