Баба Мери Џо денес го слави 87-миот роденден, а изгледа барем 10 години помлада: Ким сподели спомени кои ни ги стопија срцата

27 јули, 2021
307883_profimedia0496802940_ff

Денес е прекрасен ден за семејството Кардашијан, бидејќи нивната кралица – бабата Мери Џо Хофтон го слави својот 87-ми роденден.

Шармантната мајка на Крис Џенер изгледа најмалку десет години помлада и не и недостасува енергија и насмевка, бидејќи нејзините ќерки и внуци се грижат за нејзиното здравје.

Ким не крие дека Мери и била посветена уште од најрана возраст, а за време на нејзиното растење ја советуваше за љубовните избори, убавината и мајчинството за кои ја подготвуваше.

На овој посебен ден, ријалити sвездата и претприемач сподели сет фотографии, кои докажуваат колку ѝ значи нејзината баба.

“Ти си жена која ме научи на работна етика, живот и љубов. Те сакам многу” – напиша таа покрај прекрасните спомени.

По разделбата со сопругот Канје Вест, Кардашијан е уште поблиска со нејзините сестри и остатокот од семејството, кое е секогаш со неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi