„Бегство од палатата“: Снимен филм за принцот Хари и Меган Маркл, во него е и Арчи и познатото интервју со Опра

25 јуни, 2021
hari-i-megan-film-830x0

За принцот Хари и Меган Маркл беше снимен уште еден филм во продукција на Lifetime, а вчера беше објавен и првиот трејлер.

„Harry & Meghan: Escaping the Palace“ ќе ги следи најновите настани во животот на парот, вклучувајќи го и нивното сега познато интервју со Опра Винфри. Судејќи според клипот, сценариото се базира на признанијата што ѝ ги дадоа на славната водителка, а во филмот Меган и Хари ќе бидат претставени како жртви на системот, што, според критичарите, всушност било целта на нивниот изглед. Сепак, бидејќи оттогаш нивниот рејтинг драстично опадна, прашањето е дали тие го исполниле.

Според компанијата, филмот ќе се фокусира на „растечката осаменост и тага што ја доживеа Меган“, потоа на „разочарувањето на парот во „Компанијата“ (кралското семејство) што не ги бранеше од нападите на печатот“ и „стравот на Хари дека историјата ќе се повтори ” и дека нема да може да ги заштити сопругата и синот од истите сили што ја предизвикале смртта на неговата мајка”.

Да потсетиме, кога тие направија слични обвинувања во едно интервју, добар дел од јавноста и експертите известија за фактот дека англискиот печат започна да ги критикува Меган и Хари откако решија да изразат политички ставови (што членовите на кралското семејство не ги прават) а потоа ја проповедаат борбата за зачувување на планетата, додека низ целиот свет на приватни забави и поклони, летаат со приватен авион.

Кралското семејство не се мешаше во насловите на медиумите кога пред неколку години се појавија слики од војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, топлес, како и за време на скандалот околу познанството на принцот Ендру и педофилот Џефри Епстин.

Во филмот играат Џордан Дин како Хари и Сидни Мортон како Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi