БЕЛА ХАДИД СО ГОЛИ ГРАДИ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Ги покри само со ѓердан, луѓето не можат да го тргнат погледот од неа! (ФОТО)

12 јули, 2021
Bela-Hadid

Бела Хадид секогаш знае како да привлече внимание. 24-годишниот модел мамеше погледи во впечатлив стајлинг на премиерата на „Three Floors“ на Канскиот филмски фестивал.

Црниот фустан со огромен накит на градите е дел од колекцијата висока мода есен/зима 2021 на Schiaparelli. Златниот моден додаток е дело на дизајнерот Даниел Роузбери и е инспирирано од белите дробови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi