Бен Афлек како ЏЕНТЛМЕН И ЗАШТИТНИК: Може ли еден селфи со вашата драга? Не, не може!

13 септември, 2021
475912_benifer_f

Бен Афлек (49) беше принуден да го задржи агресивниот обожавател на аеродромот во Венеција, кој очајно сакаше да направи селфи со актерот и неговата девојка, Џенифер Лопез (52).

Кога заминаа од Венеција по годишниот филмски фестивал во градот, актерот физички блокираше обожавател без маска, кој се зближи премногу обидувајќи се да се фотографира со парот.

Афлек го оттурна човекот од Џенифер, додека пејачката се повлече зад актерот. Наскоро, нивниот телохранител излезе напред, го фати фанот за рака и го оттурна од славниот пар.

Да потсетиме, „Бенифер“, како што медиумите ги нарекуваа на почетокот на врската, ја обнови нивната романса откако Џеј Ло го напушти пензионираниот спортист Алекс Родригез. Нивниот прв официјален јавен настап беше во петокот на Венецискиот филмски фестивал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi