БЕН СИ ЗЕДЕ ОДМОР ОД ЏЕЈ ЛО? Насмеан и задоволен, без криење од папараците (ФОТО)

20 август, 2021
Screenshot_7

Бен Афлек помина некое време со својата мајка и децата

Актерот Бен Афлек не престанува да го привлекува вниманието на медиумите откако ја обнови романсата со поранешната свршеница Џенифер Лопез. Последните неколку месеци ги исполнија медиумските колумни каде и да се појават, а сега Бен одлучи да се одмори и да посвети еден ден на своето семејство, поточно на неговата мајка Кристофер Ана Болд и неговите деца, 15-годишната Виолета, 12-годишна  Серафи Роуз Елизабет и 9-годишниот Семјуел Гарнер Афлек.

Денот го поминаа во Лос Анџелес каде го посетија Музејот на научниот центар во Калифорнија и, судејќи по фотографиите, одлично се забавуваа.

Афлек не ја тргна насмевката од лицето, ги прегрна децата и беше среќен што минуваше време со семејството.

Сѐ се случува откако Бен го помина својот одмор со Џенифер Лопез, патувајќи со луксузна јахта преку Средоземното Море. Во еден момент, нивниот одмор се претвори во пекол бидејќи буквално ги следеа реки луѓе низ Италија.

Враќајќи се во Америка, тие се вратија на своите секојдневни обврски, а во тоа време и латино дивата одлучи да ги прекине сите врски со нејзиниот поранешен партнер Алекс Родригез. Таа ги избриша нивните споделени фотографии од Instagram, а потоа самиот Родригез го објави нивното раскинување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi