БЕЗ главните адути во преден план и БЕЗ смели исечоци: Емили Ратајковски каква што не сте ја виделе досега!

6 октомври, 2021
328967_emiliratajkovskiprofimedia0636645107_ff

Ако ги прашате познатите убавици што секоја жена мора да има во гардеробата за свечени пригоди, судејќи според тоа колку од нив ги носеле во изминатите неколку дена, најверојатно ќе го добиете истиот одговор: oversized костум!

<p><br />
Američka manekenka i glumica navikla nas je na smele odevne varijante koje zrače seksepilom, ali sada je pokazala da joj one nisu neophodne da privuče poglede svih prisutnih: ume to lepa Emili i ovako!</p>

Манекенката Емили Ратајковски е последна во низата славни девојки кои го избраа овој стил за јавен настап, а на коктел забава и конференција во Њујорк пристигна во сив модел. Станува збор за комплет со широка јакна со лажни џебови и едноставни копчиња и панталони со рамен крој, кои Емили ги носеше без кошула или блуза. Единствено што го одвлекува вниманието од костумот е скапиот сребрен ѓердан, а интересно е што моделот избра сандали со штикли наместо салонки, и тоа – апостолки.

<p><br />
Američka manekenka i glumica navikla nas je na smele odevne varijante koje zrače seksepilom, ali sada je pokazala da joj one nisu neophodne da privuče poglede svih prisutnih: ume to lepa Emili i ovako!</p>

Ова е првпат Емили Ратајковски да се појави во јавноста откако го обвини пејачот Робин Тик, во чиј спот за песната Blurred Lines се стекна со светска слава, за сексуален напад. Според весникот „Сандеј тајмс“ од Лондон, Емили тврди дека Тик ја зграпчил одзади и ја допрел за градите во моментот кога го соблекла горниот дел од облеката за време на снимањето на споменатото видео.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris