БЕЗ ТРОШКА ШМИНКА И ФОТОШОП! Вака навистина изгледа Синди Крафорд! (ФОТО)

1 август, 2021
Screenshot 2021-08-01 164607

Таа се противи да отиде под нож

Поранешната манекенка, Синди Крафорд, не се срами да покаже како изгледа нејзиното лице без трошка шминка и е вистински пример за сите жени.

Таа објави селфи на социјалната мрежа Инстаграм и за кратко време собра над 80.000 лајкови и многу позитивни коментари.

Синди покажа како изгледа вистинска жена во 6тата деценија, без разубавување и филтри. Многумина беа воодушевени од фактот дека Синди нема трошка шминка на фотографијата, а нејзината коса е пуштена.

– Жената треба да старее достоинствено, не гледам ништо лошо во тоа. Не ја разбирам потребата на големен број жени по секоја цена да го бркаат младешкиот изглед – изјави Синди во една прилика.

Погледнете како изгледа моделот во целосно опуштено издание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi