Бездомник провалил во вилата на Џони Деп: Полицијата го фатила во тушот!

23 март, 2021
f2f180cd-cd92-46e6-8d23-e86083607018-AP_Britain_Johnny_Depp_1

Џони Деп се чини дека има проблем не само со неговата поранешна сопруга Амбер Херд, со која веќе некое време се влечеше по судовите поради нејзините обвинувања дека ја малтретирал, но и со потполни странци. Така, во неговиот дом бил пронајден натрапник, кој се опуштил при посетата на вилата на славниот актер. Имено, дотичното лице се истуширало и си наточило пијалок.

Во четвртокот беше повикана полиција во домот на холивудскиот актер, кому сигурно не му се потребни дополнителни скандали, откако безбедносниот тим на Џони Деп беше предупреден дека има некој внатре, појаснуваат извори на ТМЗ и додаваат: „Непосредно пред алармот, сосед повикал полиција поради бездомниците кои се појавија во дворот на соседот близу базенот “.

„Наводниот натрапник, кој не е идентификуван, се туширал кога пристигнале полицајци. Тие морале да ја скршат вратата затоа што тој одбил да излезе од тушот“, им било кажано на ТМЗ. Тие исто така подготвиле пијалок за себе.

Натрапникот бил обвинет за тежок вандализам, но не може да се претпостави дали Деп бил во опасност.

Интересно, оваа вест доаѓа само два месеци откако ТМЗ претходно објави дека една жена е уапсена во рамките на истиот имот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi