БИЈОНСЕ ПРОГОВОРИ ЗА МРАЧНАТА СТРАНА НА СЛАВАТА: Пејачката откри со какви здравствени проблеми се соочува поради турнеите!

11 август, 2021
1246067_profimedia0342012174_ls

Светски познатата пејачка Бијонсе ја отвори душата и откри со какви здравствени проблеми се соочува.

Bijonse

Имено, сопругата на Џеј Зи, Бијонсе, неодамна во интервју зборуваше за предизвиците со кои се соочува во музичката индустрија.

– Верувајте ми, причината зошто луѓето не гледаат одредени работи за мене е тоа што Девицата во мене не сака да го видат, а не затоа што не постои – рече пејачката.

Таа исто така опиша со какви здравствени проблеми се соочува поради честите турнеи.

– Се борам со несоница повеќе од половина од животот поради турнеите. Тука се и годините на трошење на мускулите поради танцувањето во потпетици. Исто така, стресот на мојата коса и кожа, од спрејови и бои, топлината на виткачите и носење тешка шминка додека се потам на сцената – призна Бијонсе.

Bijonse
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi