Бијонсе за непријатната средба со кралскиот пар: Има порака за Меган и принцот!

10 март, 2021
75629056_815268695620666_4839026423940685069_n-660x450

Музичката дива Бијонсе е една од многуте славни личности кои реагираа на интервјуто на Хари и Меган. Таа се огласи преку својата веб-страница, а се сети и на незгодната средба со кралскиот пар.

Една од најмоќните жени во музичката индустрија ја изрази својата поддршка за Меган Маркл по нивното интервју со Опра Винфри и ѝ се заблагодари на Меган, чија заедничка фотографија ја сподели со реакцијата.

„Ти благодарам Меган на твојата храброст и лидерство“, напиша таа заедно со фотографијата од британската премиера на филмот „Кралот лав“ во 2020 година, каде што заедно со сопругот Џеј Зи се дружеа со кралскиот пар.

Нивната средба се случи само неколку дена откако се дозна дека Хари и Меган се повлекуваат од кралските должности, а принцот исто така ја искористи можноста да му спомне на шефот на Дизни, Боб Игер, за работата на неговата сопруга, како што е забележано на снимката.

„Дали знаете дека таа го позајмува гласот? Хари го праша Игер. „Навистина? Не го знаев тоа “, му одговори Игер, кој во тоа време се чинеше доста збунет.

„Се чини дека сте изненадени. Таа навистина е заинтересирана за тоа “, продолжи Хари и на крајот Игер одговори дека би сакал да преговара за соработка, бидејќи кој би му рекол„ не “на принцот. Небријатно ѝ  беше и на Бијонсе чија реакција на зборовите на Хари стана хит на социјалните мрежи.

Покрај Бијонсе, Меган доби поддршка и од нејзината пријателка, тенисерката Серена Вилијамс.

Бакингемската палата го објави интервјуто дадено од Хари и Меган, велејќи им дека им е жал низ што минуваше оваа двојка и дека ќе решат сè во семејството. Се додава дека нивниот син Арчи, и Хари и Меган секогаш ќе бидат сакани членови на кралското семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris