Били Ајлиш сама го режирала новиот спот, фановите згрозени: „Twerk-аш! Не ни се верува, врати ја старата Били“

4 јуни, 2021
billie

Били Ејлиш (19) објави нов спот за песната „Lost Cause“, во кој откри она што нормално го криеше во видеата – деколте и нозе.

Имено, самата Били режираше видео во кое се бакнува во уста со пријателите, танцува, скока, јаде брза храна и игра Твистер, а носи шорцеви и ноќница со длабоко деколте.

За само 23 часа, видеото собра скоро тринаесет милиони прегледи. Со 1,5 милиони лајкови има 24.000 „не ми се допаѓа“ и над осумстотини илјади коментари. Видеото можеби не беше шокантно доколку Били често не нагласуваше дека сака да го сврти вниманието на медиумите од нејзиното тело кон нејзината музика. Таа секогаш ја криеше својата фигура во преголеми маици и широки панталони.

  • „Кому му недостига старата Били?“, „Не си веќе Били“, „Ти се смени, ми недостига старата Били“, „Били тверка, не ми се верува“, „Што ти направија? ‘,’ Ова е лошо, воопшто не ми се допаѓа ‘,’ Ова е толку лошо, те молам не биди кучка ‘- се само некои од коментарите на шокираните обожаватели.
24sata

Но, имаше и такви кои со ентузијазам ја дочекаа оваа промена.

  • „Луѓе, дали сè уште дишете“, „Ви благодарам што ни го дадовте ова“, „Те сакам, Били – напишаа тие.

Со оглед на тоа што Били малку работи без предумисла и не ѝ треба ваква слика за да привлече внимание, нејзиниот одговор на коментарите сигурно ќе биде интересен.

2019 iHeart Radio Music Festival Day 2 - Las Vegas
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi