Били повторно на мета на фановите, изгуби илјадници следбеници заради наводниот ЛГБТ+ статус!

17 јуни, 2021
billie-eilish-kolaz (1)

Били Ејлиш (19) најпрво беше нападната по последното видео бидејќи ги откри деколтето и нозете кои нормално ги крие, а сега фановите се лути затоа што сметаат дека го злоупотребува статусот ЛГБТ+ за да го промовира видеото. Пејачката е интимна со своите пријатели во видеото, а во описот на сликата напиша:

  • Сакам девојки.

Следбениците во коментарите се прашуваа дали Били сака да им каже дека е дел од ЛГБТК + заедницата, особено што видеото го објави за време на „Месецот на гордоста“.

Откако ја фотографираа со 30-годишниот Метју, со кого наводно е во врска, таа ги разбесни обожавателите:

„Ја враќам целата облека со нејзиното лице, не ми се верува каква е!“ – напиша еден од обожавателите.

После низа негативни коментари, Били, наводно, ја лајкнала објавата на еден обожавател кој напишал дека е штета како фановите всушност ја смислиле целата приказна.

24sata

Откако објави класично селфи со опис „Уморна сум“, коментарите се полни со прашања кога планира да зборува за сè:

  • И ние сме уморни, очигледно затоа што сме засрамени. Кога мислиш да кажеш нешто за сето ова?
  • Ќе ја запалам маичката со твојата слика што ја купив – тие не ја поштедија.

Фотографијата собра 11,4 милиони лајкови и 140 000 коментари, а Били сè уште нема коментар за целата ситуација.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi