Бившиот на Кортни Кардашијан брутално ја искритикува неа и нејзиното сегашно момче, не штедеше на зборови по скандалозната фотографија!

1 мај, 2021
60_1000x0

Кортни Кардашијан неодамна објави фотографија на која е во бикини како се бакнува со момчето Тревис Баркер додека тој ја носи неа. Самиот момент привлече големо внимание во јавноста, бидејќи славната бринета претежно ја крие својата приватност, но социјалните мрежи почнаа да „горат“ кога кратко по жешката сцена „осамна“ еден цитат: „Денес, бесрамот е толку нормален што скромноста стана чудна.“ на Инстаграм на нејзиниот бивши Џоунс Бенџима.

Сепак, иако обожавателите ја поврзаа таа реченица со објавата на најстарата сестра Кардашијан, младиот човек брзо се огласи во своите стории и истакна – дека нема ништо со тоа.

  • Со години објавувам разни цитати. Престанете да ме поврзувате со луѓе кои повеќе не се дел од мојот живот – напиша тој и додаде: Поминаа две години, да продолжиме понатаму.

Сепак, тој не застана тука.

  • Овде нема место за лоши вибрации. Оддалечи ме од нив. Ќе ви бидам благодарен за тоа, пријатели – заклучи тој.
Džunes Bendžima

Да потсетиме, Џоунс и Кортни беа видени заедно за прв пат во 2016 година. Двојката беше заедно две години. Младиот манекен и поранешен боксер, пред да се здобие со слава, работел во ресторанот на неговиот татко. Во декември 2018 година, патем, тој се осврна на врската со Кортни, неколку месеци по раскинувањето и не се грижеше што тие веќе не беа заедно – и испрати исклучително емотивна порака.

  • Да не ја заборавиме оваа прекрасна жена. Јас не сум тип на човек кој може да ги заборави сите тие убави моменти. Вие сте навистина фантастична жена и мајка. Се надевам дека ќе најдете среќа, за себе и за вашите деца. Сето тоа е љубов, на крајот на денот. И никогаш не знаеш што ќе донесе утре … Па, еве – рече тој по тој повод.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi