Бизарно издание на Ким Кардашијан: Вети дека цел живот ќе оди гола, а сега се замота од глава до пети

13 септември, 2021
profimedia-0631657191-830x0

Ким Кардашијан носеше многу бизарна комбинација од кожа, откако сподели љубовна песна за „спротивставени чувства“ поради раскинувањето со Канје Вест.

Среде бел ден, славната Ким се појави завиткана во црна кожа од глава до пети, со стилизирана фантомка која го покри лицето, оставајќи ја само косата врзана во коњско опавче да трепери на ветрот.

Вака облечена, Ким пристигна во Њујорк, непосредно пред Мет Гала 2021 година, моден настан што ќе започне на 13 септември, по преместувањето од мај поради пандемијата на коронавирус.

Ким промовираше слична комбинација минатиот месец, кога нејзиниот „сопруг во оставка“ го промовираше неодамна објавениот албум „Donda“.

По тој повод, Ким носеше тесни црни панталони, чизми со потпетици и маска за лице што ја покри целата глава. Слична облека носеше и Канје, а двојката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од четирите деца кои исто така беа облечени во црна облека.

Планетарно популарната ријалити sвезда, позната по своите многу провокативни стајлинзи, еднаш изјави дека ќе оди гола до крајот на животот. Затоа, овој моден пресврт ги изненади нејзините фанови кои со нетрпение чекаат да дознаат каква порака праќа старлетата …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi