Бодибилдерот кој се ожени со гумена кукла, ја расипал и сега бара нова партнерка преку Интернет

11 февруари, 2021
Screenshot_2

Во моментов, бодибилдер од Казахстан бара други потенцијални партнерки преку Интернет, а поради една Русинка, тој веќе купил авионски билет за Москва, но пандемијата му ги уништи плановите.

Минатата година, бодибилдерот Јури Толочко се ожени со куклата Марго на надувување во друштво на роднини и пријатели, но брачната среќа на парот не траеше: само неколку недели по венчавката, Марго се расипа, а Јуриј за да ја „поштеди“, реши да се „види други кукли ‘.

– Не сакам повторно да ја скршам Марго, затоа решив да имам повеќе жени – рече Казахстанецот, објаснувајќи дека „во делови од неговата татковина, полигамијата и онака не е невообичаена“.

Во моментов, вели тој, бара други потенцијални партнерки преку Интернет, а поради една Русинка, тој веќе купил авионски билет за Москва, но пандемијата му ги уништи плановите.

„Завршив во карантин“, вели тој разочаран.

Тој исто така објасни дека „ никогаш нема да заборави сè што Марго направи за него“, затоа што само благодарение на неа, тој тврди, ја сфати вистинската љубов. Затоа, додава, секогаш ќе ја почитува и третира „како привилегирана прва жена“.

Бодибилдерот Јури инаку е познат на социјалните мрежи по својата отворена сексуалност и сексуална склоност кон предмети, а исто така е страствен во борбата за правата на ЛГБТ.

Затоа беше скоро убиен минатата година кога, облечен како жена, беше нападнат од група дисиденти во центарот на главниот град на конзервативниот Казахстан.

Иако заврши во болница со скршен нос и потрес на мозокот, тој се пофали дека оттогаш тој доаѓа на сите свои јавни настапи „како Аманда, жената во која повремено се трансформира“.

„Преку нејзиниот карактер, сакам да му ја пренесам на општеството важноста на слободата на избор“, објасни бодибилдерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi