Борбата за старателство продолжува: Ќе сведочат ли децата против Бред Пит во корист на мајка им?

31 мај, 2021
o_17208370_1024

Од кога Бранџелина одлучи да стави крај на нивната љубов, нивниот однос едни со други, како и односот со децата, не престанува да се зборува за тоа. Приказната за лошата врска на Бред Пит со нивните шест деца кружи веќе некое време, но се чини дека не е така, пишува Глорија.

Поминаа скоро пет години од разводот на еден од најпопуларните парови во Холивуд – Анџелина Џоли (45) и Бред Пит (57) и дебатата околу битката за старателство не запира.

Иако најстариот син, 19-годишниот Медокс, веќе е полнолетен, битката околу старателството сè уште се води за 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14-годишната Шајло и 12- годишните близнаци Нокс и Вивиен. Меѓутоа, сè погласни се гласините дека Анџелина ги свртела децата против нејзиниот татко и дека Бред воопшто не ги гледа. Според странските списанија, овие тврдења не се точни.

image

Имено, се наведува дека актерот сепак редовно поминува време со близнаците и 14-годишната Шајло. „Сите деца, освен Медокс, сакаат да поминуваат време во домот на Бред“, рече неименуваниот избор. На овој начин, повторно беа побиени гласините дека Бред не ги гледа децата и дека тие ќе сведочат против него на суд во корист на Анџелина.

image

За потсетување, Медокс, кој беше во кавга со својот татко во приватен авион за време на летот, веќе сведочеше против Бред пред судот. Иако деталите за сведочењето не се познати, тие дополнително покренаа сомнежи за лошата врска на Бред Пит со неговите деца, а според странските медиуми, сето тоа е поради Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi