„Божица на плодноста“ Бремената манекенка позираше целосно гола!

6 февруари, 2021
емии

Американската манекенка Емили Ратајковски одбројува до породување. Имено, таа објави две нови фотографии од себе кои привлекоа внимание.

„Знам дека овие удари наскоро ќе поминат“, додаде Ратајковски. Да се потсетиме, Емили уште во октомври минатата година објави дека е бремена со нејзиниот сопруг Себастијан Беар Меклард, со кого се омажи во 2018 година, само неколку недели откако беа во врска. ‘Се познаваме долго време’, рече тогаш славната манекенка.

Патем, нејзината бременост не ја спречи да ја почести својата публика со одлични комбинации на облека. Емили сака сè – јакни, фармерки, фустани, врвови од култури … Уште кога ја објави својата бременост, секогаш се грижи папараците да имаат што да снимат, па нејзините породилни аутфити не престанаа да ги пополнуваат медиумските колумни во последните неколку недели.

Иако со својот храбар избор на провокативни кроеви докажа дека не е типична бремена жена кога станува збор за облекување, со појавување во јавност, моделот покажа и како знае да носи и „обични“ парчиња облека.

Откако објавија дека е бремена, многумина го привлекоа вниманието на изјавите за полот на детето. Таа се согласила со нејзиниот сопруг дека нема да го открива полот на детето, но исто така и дека ќе му дозволи на детето да одлучи кој пол сака да биде. ‘Секојпат кога сопругот и јас ќе му кажеме на некого за бременост, по честитките сите прашуваат дали знаеме што сакаме. Ние сакаме да одговориме дека нема да го знаеме полот се додека нашето дете не наполни 18 години и дека тогаш ќе не известат. Сите се смеат на тоа “, рече таа во интервју за Вог.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi