Божица на убавината и женственоста! Моника Белучи, позира во проѕирен фустан

30 март, 2021
мони

Моника Белучи важи за една од најубавите жени на светот, и иако има 56 години, изгледа исто толку убаво како пред 30 години. Ова е поткрепено со фактот дека италијанската модна куќа „Долче и Габана“ ја ангажираше како модел во шестата деценија!

monika beluči

За оние кои не знаат, Моника започна да се занимава со модата уште кога имаше 16 години.

monika beluči

Ова не е прв пат таа да соработува со оваа модна куќа. Во далечната 1989 таа прв пат се појави во неверојатно парче за кое ден денска се зборува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi