„Бракот НЕМА да потрае ДОЛГО!“ Велика Британија гори заради оваа ИЗЈАВА, Хари ѝ се налутил на Меган по ИНТЕРВЈУТО со Опра?

26 април, 2021
profimedia-0498618397

Еве за што станува збор.

Според медиумите во Велика Британија, принцот Хари и Меган Маркл немаат среќна иднина кога станува збор за нивниот брак.

Кралските експерти сметаат дека овој брак нема да трае долго.

Принцот Хари дојде на погребот на принцот Филип, а Меган не, наводно поради напредната бременост и поради тоа што лекарот ја советувал да не патува.

Лејди Колин, кралска експертка, вели дека овој брак нема да трае долго, бидејќи верува дека Меган е целосно исклучена од реалноста и поради лагите што ги кажа за време на интервјуто со Опра.

– Хари беше незадоволен и лут затоа што Меган изнесе многу лаги за време на интервјуто, но тој молчеше затоа што Меган е бремена и затоа што мисли дека нема враќање назад. Ако Хари сака да се смири со членовите на кралското семејство, кога и ако се случи развод, нема да му биде така лесно – вели кралскиот експерт.

Меган не дојде на погребот на принцот Филип, но испрати цвеќе со порака што беше изложено покрај ковчегот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris