Бред е во инвалидска количка поради Анџелина?

4 мај, 2021
profimedia-0594589230

Откако беше снимен во инвалидска количка, Бред предизвика расправа меѓу обожавателите кои тврдат дека неговата бивша е виновна за сè

„Бред Пит ја напушти болницата во инвалидска количка“, е насловот кој „врескаше“ од кориците низ целиот Свет пред дваесетина дена. Холивудскиот актер беше снимен на излегување од болницата во Беверли Хилс каде го изнесе медицинскиот персонал, и иако шокантната глетка на 57-годишникот загрижи многу обожаватели, наскоро се покажа дека е само рутинска постапка за вадење заб. Но, иако е позната причината за инвалидската количка на актерот, лојалните обожаватели на контроверзните фотографии го забележаа и невообичаено слабиот изглед на еден од најпосакуваните синглови во Холивуд, па на социјалните мрежи наскоро се развија вистински теории на заговор.

Еден од нив вели дека Бред завршил во инвалидска количка ни помалку ни повеќе поради неговата поранешна сопруга, 45-годишната Анџелина Џоли. Имено, дуото веќе неколку години се бори околу старателството над шестте деца, 19-годишниот Медокс, 17-годишниот Пакс, 16-годишната Захар, 14-годишната Шајло и 12-годишните близнаци Вивиен и Нокс, а токму ова е битката и постојаните расправии со претходните, според списанието Globe, што го доведоа Бред до крајно лошо здравје. Актерот наводно страдал од несоница и губење на апетит, поради што изгубил околу 10 килограми.

„Бред изгледаше толку лошо на фотографиите што се чинеше дека во секој момент коските ќе му се скршат под тежината на телото. Неговите нозе и раце едноставно изгледаат премногу тенки “, изјави неименуван извор за споменатите медиуми, кој се согласува со пишувањата на некои корисници на социјалните мрежи дека актерот изгледа полошо од кога било, и сите, наводно, поради исцрпувачката долга борба со неговиот поранешната сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi