БРЕД ПИТ ГО ПРОМЕНИ СТИЛОТ: Познатиот срцекршач има нова фризура, жените полудеа поради еден „ДЕТАЛ“! (ФОТО)

26 февруари, 2021
bred-pit

Актерот изгледа не старее – сѐ уште изгледа одлично.

Еден од омилените во Холивуд, барем кога се во прашање жените, актерот Бред Пит (57), реши малку да го смени својот долгорочен изглед, а како да го стори тоа на најлесен начин ако не со нова фризура.

Папараците го сликале славниот убавец кога излегувал од деловна зграда во Лос Анџелес, а тој беше во сосема лежерна облека; патики, искинати фармерки, широка јакна …

Сепак, она што никој не го пропушти е неговата нова „фризура“, особено кога се сврте.

Заборавете на Бред Пит со „обична“ фризура, бидејќи холивудскиот срцекршач кој носи титула еден од најубавите актери, верувале или не, има опашка!

Го знаеме и кога е елегантен и кога е во „лежерна“ варијанта, како и сега, и признаваме дека овој стил одлично му одговара.

И, секако, има и маска, како доказ дека актерот ги почитува пропишаните мерки поради пандемијата.

Пгледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi