Бременоста и венчавката ќе почекаат: Парис Хилтон ги поминува деновите на плажа во костим на модната куќа – ОСКАР ДЕ ЛА РЕНТА

7 септември, 2021
327364_profimedia0630724194_ff

Хилтон и нејзиното семејство уживаат во Малибу на Денот на трудот, а во тек е снимање на документарен филм под нејзината диригентска палка.

Иако со месеци се шпекулираше дека славната наследничка на империјата Хилтон е бремена, Парис пред нешто повеќе од два месеци посочи дека оваа информација не е точна, и дека тоа ќе се случи по закажаната венчавка со избраникот Картер Реум.

Хилтон одлучи Денот на трудот да го помине со својата мајка Кети и Картер на плажа во Малибу за да ужива во сончевите денови и сурфањето во вода.

За оваа авантура, таа избра костим од новата колекција на модниот бренд „Оскар де ла Рента“, кој фантастично и прилегаше. Згодната мајка беше облечена идентично како ќерка си, а на прв поглед изгледаа како пријателки.

Парис моментално снима документарен филм за себе насловен „Paris In Love“, и овие семејни активности и помагаат да биде фокусирана и полна со енергија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi